Pro psy

Jak to funguje?
Vyber si druh a hodnotu boxu, který vám nejvíce vyhovuje. Zadej jestli se jedná o pejska nebo fenku. Vyber velikost psa ze tří váhových kategorií a zvol si, jestli chceš balíček na zkoušku nebo předplatné na 3, 6 nebo 12 měsíců. V případě předplatného jsou boxíky cenově zvýhodněny.
Co najdu v boxíku?
Obsah boxíku se neustále mění, kdo by také chtěl pořád to samé? Ale neměj obavy. V každém z našich boxíků nalezneš produkty v hodnotě jaká je jeho cena.
Kdy boxík obdržím?
Boxíky na daný měsíc jsou v prodeji vždy od 1.dne v měsíci a odesílají se vždy 1x týdně a to po uhrazení objednávky, takže žádné dlouhé čekání na boxíky. Aby se mohlo jednat o mystery boxy, tak obsah boxů necháváme utajený pro všechny a to vždy až téměř do konce měsíce, takže se nemusíš bát, že by jsi přišel o překvapní.  
Co je narozeninový HAFHAFBOX box? 
Narozeninový boxík je vhodný jako dárek k narozeninám, jak pro pejska, tak pro jeho páníčka. Chceš-li někomu k narozeninám udělat radost, pak je narozeninový box tou správnou volbou. V boxíku kromě dobrot, hraček a překvapení a to nejen pro pejska, ale také pro jeho páníčka naleznete i personalizovanou kartu s přáním k narozeninám a to vše ještě ve speciálním narozeninovém balení. Nezapoměn nám do poznámky napsat věk a jméno oslavence.

Zobrazuji všechny 4 výsledky