Pro koně

Jak to funguje?
Vyber si druh boxu a hodnotu boxu, který ti nejlépe vyhovuje. Vyber pohlaví koně a velikost z pěti kategorií a zvol si, jestli chceš balíček na zkoušku nebo předplatné na 3, 6 nebo 12 měsíců. V případě předplatného jsou boxy cenově zvýhodněny.
Co najdu v boxu?
Obsah boxu se neustále mění, kdo by také chtěl pořád to samé? Ale neměj obavy. V každém z našich boxů nalezneš produkty v hodnotě, jaká je jeho cena.
Kdy box obdržím?
Boxíky na daný měsíc jsou v prodeji vždy od 1.dne v měsíci a odesílají se vždy 1x týdně a to po uhrazení objednávky, takže žádné dlouhé čekání na boxíky. Aby se mohlo jednat o mystery boxy, tak obsah boxů necháváme utajený pro všechny a to vždy až téměř do konce měsíce, takže se nemusíš bát, že by jsi přišel o překvapení. 
Co je narozeninový EQUIBOX? 
Narozeninový boxík je vhodný jako dárek k narozeninám, jak pro koníka, tak pro jeho páníčka. Chceš-li někomu k narozeninám udělat radost, pak je narozeninový box tou správnou volbou. V boxíku kromě dobrot, užitečných věcí a překvapení a to nejen pro koně, ale také pro jeho páníčka naleznete i personalizovanou kartu s přáním k narozeninám a to vše ještě ve speciálním narozeninovém balení. Nezapomeň nám do poznámky napsat věk a jméno oslavence.

Zobrazuji všech 10 výsledků